Kontakt Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Propozycja] Wasze propozycje odnośnie Forum
Witam,

Jako, że od kilku dni mamy nowy szablon forum, więc trzeba było dużo rzeczy pozmieniać.

Mam do Was kilka, krótkich pytań odnośnie Forum.

Czego Wam brakuje na Forum ?  Może jakiegoś działu ?

Czy zauważyliście jakiś błąd itd ?

Co chcielibyście dodać/zmienić ?

Pozdrawiam.
[Obrazek: 76561198048955126.png]

Odpowiedz
Wiadomości - tzn dodać u góry na pasek bądź jak sie otrzymuje wiadomość jakieś powiadomienie na samej górze forum że mamy nie przeczytaną wiadomość
obecnie trzeba to rozwinąć (hm nie wiem jak to nazwać) https://i.gyazo.com/d6f1f4d3e4fa8e463404...ae7afe.png żeby zobaczyć czy mamy jakąś wiadomość
Odpowiedz
Z tego co kojarze pokazuje sie pasek.
[Obrazek: sygna.png]
Odpowiedz
Silnik IPB ?
Konkurs na duza skale by sie przydal i jakies 2 nowe serwery, codmod 201 lvl i moze jakis paintball? Albo jailbreak?
[Obrazek: a5e7a6aca3e5d51ed1f939971ed00205.gif]
Odpowiedz
(12-02-2017, 22:34)fakeN napisał(a): Wiadomości - tzn dodać u góry na pasek bądź jak sie otrzymuje wiadomość jakieś powiadomienie na samej górze forum że mamy nie przeczytaną wiadomość
obecnie trzeba to rozwinąć (hm nie wiem jak to nazwać) https://i.gyazo.com/d6f1f4d3e4fa8e463404...ae7afe.png żeby zobaczyć czy mamy jakąś wiadomość

Jest taki pasek Duży uśmiech

[Obrazek: file.html]

(12-02-2017, 22:38)DarkK1NG napisał(a): Silnik IPB ?
Konkurs na duza skale by sie przydal i jakies 2 nowe serwery, codmod 201 lvl i moze jakis paintball? Albo jailbreak?

MyBB. Poruszamy tutaj temat Forum - bardziej sprawy techniczne, wizualne.

Odpowiedz
^up
Chodzi mi o licencje na IPB Duży uśmiech a konkurs owszem, na forum.
[Obrazek: a5e7a6aca3e5d51ed1f939971ed00205.gif]
Odpowiedz
(13-02-2017, 07:39)DarkK1NG napisał(a): ^up
Chodzi mi o licencje na IPB Duży uśmiech a konkurs owszem, na forum.

sama licencja kosztuje bardzo dużo pieniędzy, znacznie więcej niż MyBB
jest też free nulled ale za to można zabulić karę i nie polecam
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o zmianę silnika forum - propozycja odpada Duży uśmiech

Odpowiedz
Ale wogóle po co zmiana silnika jeszcze jak sie tym bawiłem MyBB było najlepsze Duży uśmiech
[Obrazek: sygna.png]
Odpowiedz
Hmm, być może jestem w błędzie albo nie widzę tego ale nie wiem gdzie edytować pole "Steam"

Błąd czy moja ślepota? JęzykP

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Użytkownicy, którzy przeglądali ten wątek: .:::Ania:3:::., AimNutty, Alien, Ameba, Amenowy., Black Devils, Byali, Czekoladwy, Damiansol, DavivaD, DoltonsF, Dominika :), DRAGO, Drkiller_gg, EcK0!, Ganda [t]., Growiec, Hajtowy., Hand of God, Haze, Hulk, Kaja., Kogut., kolaj8, KonikPZ, Konstantyn, Lithard, Mali :3, Marcin.exe, MatheoO, matiesol, Mała Em, mihu, Misiek, MyBae, Neff, NerQs, nutella., O2lsie, One Tap | Marus, P.Desmond, pakito1999@wp.pl, PaN Pe, pashaBiceps, PmPlay, PoJeHaNy KiLeReK, Pozew ♥, Predi., Princessa., Pro_Boszcz^^, radkovsky, Special`, Tajczyk, Tay Sung, Technik_informatyk, TheCichy, tosia, Truskawkowy, Wąski TDW, Who's NeXt ?, Wiater, widzu, Zakochany_xD, Zjem_Ci_Kapcie, `Ilogy
Polskie tłumaczenie © 2007-2015 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2015 MyBB Group.
Projekt: Krasnal
Przekonwertował: Milioner ツ