Witamy na Cs-Zgrywus.pl - Sieci stworzonej dla Ciebie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wasze propozycje odnośnie Forum

Źle wytłumaczyłem chyba Duży uśmiech No więc, przechodzę sobie na główną klikając w baner, no i jestem sobie na głównej, tylko że nie mogę przewijać strony scrollem tylko niebieskim suwakiem muszę -,-
DRAGO napisał:
Mi też często na głównej nie działa scroll :)
Ja bym chciał zeby dodano takie cos że jak wchodzimy na kogos profil to słychac muzyke która gracz sobie ustawił.
Wiadomo muzyki każdy lubi słuchać Duży uśmiech
Dodać taką emotikonę:
[Obrazek: banhammer.gif~c200]
Powiększona specjalnie
Szczególnie by się przydała w Strefie Banów Uśmiech

Download w załączniku: (Oryginał)

Załączone pliki
.gif   banhammer.gif (Rozmiar: 1.87 KB / Pobrań: 125)
(25-04-2017, 23:12)DavivaD napisał(a): Dodać taką emotikonę:
[Obrazek: banhammer.gif~c200]
Powiększona specjalnie
Szczególnie by się przydała w Strefie Banów Uśmiech

Download w załączniku: (Oryginał)

Dodane Uśmiech

Ban

i

Zbanować

[Obrazek: reee.png]

Odświeżam.

Kochani, czekamy na Wasze uwagi, propozycje oraz zauważone błędy ! Szczęśliwy
[Obrazek: 76561198048955126.png]

Jak dla mnie brakuje konkursów na forum.
Redakcja śpi. Nie ma wywiadów, gazetek żadne plebiscyty nie miały jakiegoś zakończenia.
Jeśli chodzi o serwery to cs go ledwo się trzymają.  DD2 daje rade. 
Nie wiem może zrobił by jakiś konkurs reklamowy. Kto zrobi np 30 reklam to dostaje vipa na miesiąc. Zawsze by to coś pomogło. Tak mi sie wydaje.
Ja bym chciała takie różowe tło jak piszę na SB. Bo to jest jakaś kpina, kobiety są mniej brane pod uwagę niż jacyś JUNIOR ADMINI PFFFFF. Szczęśliwy Szczęśliwy
Zgodzę się z NerQsem, przydałyby się jakieś regularne konkursy... Myślę że NerQs powinien przejąć sprawę prowadzenia konkursów itp. Uśmiech
[Obrazek: tumblr_npsmqgjX1i1sz7uwlo1_500.gif]
(02-05-2018, 00:17)Zjem_Ci_Kapcie napisał(a): Przydało by się  Kappa
o hej Kilerek Kappa
no,więcej konkursów Kappa

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
Użytkownicy, którzy przeglądali ten wątek: .:::Ania:3:::., AimNutty, Alien, Ameba, Amenowy., Black Devils, Byali, Czekoladwy, Damiansol, DavivaD, DoltonsF, Dominika :), DRAGO, eazieee, EcK0!, Ganda [t]., GopdirP, Growiec, Hajtowy., Hand of God, Haze, Hulk, Kaja., Kogut., kolaj8, KonikPZ, Konstantyn, Lithard, Mali :3, Marcin.exe, matiesol, Misiek, MyBae, Neff, NerQs, O2lsie, One Tap | Marus, P.Desmond, pakito1999@wp.pl, PaN Pe, pashaBiceps, PmPlay, PoJeHaNy KiLeReK, Pozew ♥, Predi., Princessa., Pro_Boszcz^^, Special`, Tajczyk, Tay Sung, Technik_informatyk, TheCichy, TheSzymek, Tom., Truskawkowy, Wąski TDW, Who's NeXt ?, Wiater, widzu, Zakochany_xD, Zjem_Ci_Kapcie, `Ilogy