Witamy na Cs-Zgrywus.pl - Sieci stworzonej dla Ciebie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Banowanie graczy na IP - komendy

Nowsi admini (i nie tylko) często piszą np. do mnie, żebym wszedł na serwa i zbanował cheatera, który ciągle wchodzi pomimo bana. Opcja banowania przez amxmodmenu pozwala na banowanie na SteamID. Są specjalne programy zmieniające SteamID. Więc w takim przypadku nie pozostaje nic innego jak zbanowanie na IP. Używamy następujących komend:

1) amx_addban "IP" "CZAS W MINUTACH" "POWÓD" 
Ta komenda banuje ostatnio rozłączonych graczy. Zatem, jeśli gracz wyszedł z serwera, wpisujemy w konsolę komendę amx_last i stamtąd bierzemy IP. Jeśli gracz jest na serwie, można go po prostu wyrzucić przez konsolę albo amxmodmenu i wtedy wziąć z konsoli IP.

2) amx_ban "IP" "CZAS W MINUTACH" "POWÓD" 

3) amx_banip "IP" "CZAS W MINUTACH" "POWÓD" 

4) amx_banneo "NICK" "CZAS W MINUTACH"

Aby sprawdzić IP gracza, wpisujemy w konsolę amx_ip (pokazuje graczy obecnych na serwerze). 

Aby zbanować gracza na zawsze, czas ustawiamy na 0
Truskawkowy napisał:
+rep super tutorial.
Ew AMX_addban. Tylko nie pamietam czy to się zapisuje w bansie
Dobra nvm nie zauwazylrm tego Szczęśliwy
Czemu to nie zawsze działa ? :/ Kopiowałem to z tego poradnika, wklejałem jego ip itd... i nie działało :/ Duży uśmiech
matt:::: napisał 02-04-2017, 22:15:
Wystarczyło zbanować najprościej jak się da... bez ip bez id...

amx_banneo "nick" i na pewno by nie wbił Oczko

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
Użytkownicy, którzy przeglądali ten wątek: AimNutty, Ameba, AntozioMet, Black Devils, DavivaD, DRAGO, DunlopF, evangelineua3, Ganda [t]., Growiec, Jazesfuh, Jumbo, Kaja., Kalashek2, Kogut., kolaj8, Konstantyn, Lodowa Panda, Mali :3, matiesol, NeilonK, One Tap | Marus, P.Desmond, plap, pop, Predi., Princessa., radkovsky, SormatsX, Tajczyk, TaTuTuu, Tay Sung, TheCichy, TheSzymek, ThomasSix, Tom., Truskawkowy, Wiater, WineX