Witamy na Cs-Zgrywus.pl - Sieci stworzonej dla Ciebie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dowdzenia

Witam.
To nie jest tak, że odchodzę z powodu, że nie będą tutaj redaktorką.
chodzi jednak o sprawę na sb gdzie Predi i Pustak postanowili sobie ze mnie zażartować.
Z tego niby żartu wzrosło się jako kłótnia na sb i z tego co wyszło to ja jestem najgorsza.
Szczerze, nie chce tutaj już grać bo ludzie tacy jak Predi i Pustak nie chcą mnie tutaj na forum i po wypowiedziach innych do mnie na sb też mnie nie chcecie.
Nie będę nalegać na szanse czy coś bo i tak będzie to drążono cały czas i praktycznie będę cały czas na tym forum najgorsza.
Dziękuje tutaj przede wszystkim
eazie
Maly:3
PashaBiceps
Matiesol
matt
Hajtowy.
Jak dla mnie tutaj byliście najwazniejszymy osobami.
Odchodzę i powtarzam nie z powodu podania tylko już wyjaśniałam.
Dziękuje wam za ten razem wspólny czas momentami byliście dla mnie jak rodzina  :-/ :-/ :-/
Pozdrawiam i życzę dalszego rozwoju sieci. <Nicolcia
PS: Proszę Predi i Pustak jak tak bardzo chcieliście żebym odeszła to odchodzę Uśmiech.
Narka i powodzenia na innym forum Oczko
Zostań chce Cb poznać
Cześć, miło się z tobą grało Duży uśmiech
"Dowdzenia"
@PUSTAK Co sie przyczepiasz poziom ortografi na wysokim poziomie Uśmiech
Po raz ostatni wytłumacze Oto ta pani przychodzi z innego forum mówi, że ma 16 lat( na innych forach wszedzie pisze ze 18) mamy tutaj przypadek odmłodzenia Uśmiech
Po drugie Hipokryzja level expert wyzywa ludzi na serwie nie umie sie zachować i zwraca uwage o kulture Uśmiech
Z tego co wiem na innych forach tez ma bany za kulture .. Ciekawe czemu Uśmiech)
Chciałem napisac na gg do niej to dostałem w odpowiedzi "WAL SIE NA RYJ"
NIE POZDRAWIAM
MAM NADZIEJE, ŻE UCZYSZ SIE NA BŁĘDACH Uśmiech
Btw
Nie z powodu podania?
Ciekawe czy byś odeszła jak by zostało zaakceptowane WĄTPIE.

@PanMaciej
Ten post został usunięty.

????
Cześć
Powodzenia gdzie indziej Oczko
[Obrazek: 211qih3.png]
Narazie Uśmiech
3maj się
[Obrazek: 76561198048955126.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
Użytkownicy, którzy przeglądali ten wątek: .:::Ania:3:::., Ameba, Artus, d.u.d, DejMu!, Dzika.:3, eazieee, eS`, Growiec, Hajtowy., LOLME, Mali :3, Mant23, Martyna, NerQs, Nicolcia, Noreczek, O2lsie, P.Desmond, PaN Pe, pashaBiceps, Predi., Princessa., Pro_Boszcz^^, sivaN, Souls, TheSzymek, Tom., Truskawkowy, Walthorn-Trombka, Wiater, Zjem_Ci_Kapcie