Witamy na Cs-Zgrywus.pl - Sieci stworzonej dla Ciebie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dragon Admin

Witam.
Wchodzę zmeczony po caly dniu roboty na cs jestem w tt mowie do drago jak odrazu sie odrespilem oganij shrekowi pingi bo laguje nie raguje. Minela 1 runda patrze drago na afku stoi dlatego pewnie nie odpowiadał czekam kolo Trupa na b słysze ktos kupil bron na vipie bo juz po 1.45 i mowie do goscia ogarnij pingi gosciowi i co ty robisz na respie jak jestes adminem i 2 runde stoisz,on cos odpowiedział ani razu mu nie ublizylem anie nie przeklnołem jak to zrobiłem weź ludzi z cs i sie zapytamy chociaż i tak pewnie stana za toba ale mniejsza z tym.
Mam kolego charakter dlatego taki bojowy jestem.
"Juz nie jeden fifarafa okazał sie mieńczakiem a nie jeden mieńczak z pozoru dobrym chłopakiem "
Mimo wszystko co napisalem. 
Brak kultury na jeden dzien bana ?  smieszne zadne upomnienie ?
Kolego jak taki kocurek jestes zapraszam do zst waze tylko 74 kilo na strzała jak cos mnie masz ;* 
Nie chcem siać awantury tutaj ale nie lubie jak ktos nie ogarnia a ma władze na serwie.
Tyle w temacie prosze o odbanowanie mnie.
I przeprosiny na forum od drago za bezpodstawne zbanowanie 
Pisałem to na szybko tak jak bylo dlatego taki kogiel mogiel
Pozdrawiam. Znowu Muka.
11
Co ja mogę Ci powiedzieć...

Nie dostosowałeś się do wzoru skargi...
Upomnienia to dostajesz codziennie albo banami, kickami.. wystarczy że spojrzysz na poziom swoich warnów,
Nawet w podaniu nie grzeszysz kulturą, nie mówiąc o prowokacji do bójki..
"Masz kolego charakter dlatego taki bojowy jesteś" to teraz odczekasz 1 dzień, może mniej bojowy będziesz na serwerze.
Nie zamierzam tutaj się tłumaczyć, bo banów za darmo nie daję i każdy o tym wie. I nie będziesz mnie straszył i stawiał warunków. Aktualnie na SB utwierdzasz mnie w braku kultury, więc UB ode mnie nie będzie.
Wiesz zawsze można pójść zobaczyć logi serwera tego co pisałeś lub nie pisałeś.
DRAGO napisał:
Teraz dostał bana akurat za popis na mikro
Cytat:Brak kultury na jeden dzien bana ?  smieszne zadne upomnienie ?
Kolego jak taki kocurek jestes zapraszam do zst waze tylko 74 kilo na strzała jak cos mnie masz ;*
XDDDDDDDDDDDDDDD

Co do kulturki; byłes kilkukrotnie banowany za jej brak. Tak więc bardzo dobrze, że tym razem drago zastosował dłuższą karę. Ogólnie twoi koledzy to też są wygrywy. "Daj muce admina"... Za co ty powinieneś dostać adminem? Co dobrego robisz?
XDDDDDD te izi Ty tak nie cwaniakuj bo na pyre pójdziesz :V
TheSzymek napisał 15-11-2017, 01:06:
To nie dział dla Ciebie.
Odpowiedź nie na temat.
Jak dla mnie wszystko jasne...

UB nie będzie, ban jak najbardziej słuszny.

Dodatkowo za propozycję bójki dowaliłbym Ci jeszcze z 6 dni ale zlituję się Oczko

/cls
[Obrazek: TgRrYUi.png]
Masz pytanie, problem? Potrzebujesz pomocy?
- Przedstaw się
- Nie pisz do mnie "siema, jesteś?, mam sprawę". Napisz konkretnie o co Ci chodzi.
- Nie pisz po jednym wyrazie. Zastanów się co chcesz napisać i sformułuj zdanie.
Napisz:
- GG: 49658235
- Steam: _TheSzymek_
Pozwolę sobie otworzyć..  Z racji że ja również jestem charakterny..  a Ty złamałeś parę punktów w regulaminie..

męczenie lub nagabywanie admina - ban do 4h,
podważanie decyzji admina - ban do 4h,
nadmierne podważanie decyzji admina - ban do 1 tyg.,
grożenie - ban do 7 dni,

Z moich obliczeń wynika że łączny ban to: 2 tyg i 8h .. podważanie decyzji admina Ci odpuszczę.. więc zostają 2 tyg i 4h..
Taki ban leci.. na serwie.. i forum..

Pozdrawiam @matt::::
[Obrazek: matt.jpg]

Wiadomość wygenerowana automatycznie

[Obrazek: 5.png]

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post
Cs-Zgrywus.PL
[Obrazek: matt.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
Użytkownicy, którzy przeglądali ten wątek: 666satanic, Artus, Black Devils, Czerwony, DejMu!, DRAGO, Dzika.:3, Dziki., eazieee, Enigma, Growiec, Hajtowy., Hulk, KonikPZ, Maly :3, matiesol, P.Desmond, pashaBiceps, Predi., Princessa., SireX, TheSzymek, tosiek3211, Truskawkowy, V!4US, Wiater, WineX