Witamy na Cs-Zgrywus.pl - Sieci stworzonej dla Ciebie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Grafik

Imię : Patryk
Coś o Sobie : No więc tak mam na imię Patryk i mam 14 lat co już za pewne wiecie. Jestem osobą sympatyczną, Wesołą, również jestem osobą pracowitą jeżeli są obowiązki natychmiast je wykonuje. Uśmiech 
Kontakt : Podam Facebooka jeżeli będzie taka konieczność, oczywiście Forum no i również GG mogę podać jednak że będę musiał ponownie zainstalować ^^ 

Nick na forum : Frox^_^

Ile czasu zajmujesz się grafiką ? :  w sumie nie do końca wiem bo robiłem krótkie przerwy ale gdzieś tak z 4/5 miesiące 
Wykonywałeś/łaś już jakieś prace ? : NIE 
W jakim programie tworzysz prace graficzne ? : Grafiki tworzę w Gimp'ie 
Dlaczego akurat Ty ? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Dlaczego ja ? też zadawałem sobie to pytanie  i myślę że jestem osobą z którą da się dogadać na wszystkie tematy również myślę że moje pracę są dosyć ładne mam  nadzieje że i wam się spodobają :Uśmiech

Tutaj zamieść swoje wykonane prace :  https://imgur.com/a/UNb3A 

Coś od siebie : Chciał bym tylko powiedzieć że choć jestem młody oraz jestem dosyć krótko na Forum to myślę że szybko nadrobię godzinki oraz dogadam się razem z resztą kolegów Uśmiech 
Chłopak, nie jest zawodowym grafikiem, ale się uczy, mimo młodego wieku trochę potrafi. Wydaje mi się że jeżeli damy mu szansę to będzie się trenował coraz bardziej, bardziej, aż zacznie robić coś naprawdę dobrego.
Jestem na Tak
- Pozytywnie nastawiony młodzieniec,
- Wydaje mi się że jest ogarnięty jak na swój wiek,
- Podanie w miarę przekonujące.
Ja jestem na tak:
Miło że konto było założone dzisiaj to jak najbardziej dałbym szanse (np. @Filipeek2115 dostał taką szansę i na razie ją wykorzystuje). Rekrutacja jest otwarta. Może jest młody, ale dla mnie to też nie jest jakiś minus.
Jestem na TAK.
No no, prace kozak. Potrzebujemy grafika. Można dać szansę pomimo tego, że konto pod podanie.
Jestem na tak
Prace nawet dobre, myślę, że pomimo braku stażu na forum można dać szansę Uśmiech
[Obrazek: 211qih3.png]
Na Tak, potrzebujemy Grafika oraz nowych ludzi Oczko
Byłbym skłonny dać szansę ;v
Wiadomość wygenerowana automatycznie

[Obrazek: 3.png]

[Obrazek: 5.png]

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post
Cs-Zgrywus.PL

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
Użytkownicy, którzy przeglądali ten wątek: .:::Ania:3:::., Black Devils, D@minO, eazieee, Frox^_^, Growiec, Hajtowy., Imponderabilia., KonikPZ, Mali :3, Mateez, MaxioR, NerQs, NYSHUN, P.Desmond, pashaBiceps, PoJeHaNy KiLeReK, Predi., Princessa., QueQue, TheSzymek, Tom., tosia, Truskawkowy, Wiater, WineX