Witamy na Cs-Zgrywus.pl - Sieci stworzonej dla Ciebie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Drama v2

#1
Szybki skrót dla osób leniwych: Post na Twitterze Prezesa Zbigniewa Bońka, wysmiewajacego esport I wasza opinia. Link: https://twitter.com/BoniekZibi/status/948246224834105345?s=17 polecam również poczytać komentarze.

Z racji tego,że lubię dramy postanowiłem też wszcząć temat ogólnej opinii o esporcie. Pan Zbigniew Boniek wywołał wilka z lasu,to czemu by o tym chociaż krótko nie napisać? Stwierdzenie,jakie napisał Prezes o esporcie obraziło raczej każdego gracza. Znana osoba w całym kraju napisała absurdalne zdanie na temat czegoś,o czym w ogóle nie ma pojęcia. Chcąc zagłębić się w temat o ogólnoświatowej recenzji o esporcie przedstawię wam tylko filmik podsumówujący to,co obejrzałem na różnych portalach - w tym Youtube: https://m.youtube.com/watch?v=2v8IpW-IkyE I polecam zerknąć na tweeta Pana Prezesa.
Według mnie to nie ma co komentować. To jest tak śmieszne I absurdalne,że szkoda na to po prostu się rozpisywać więc powiem tylko krótko. Żenada - wypowiadanie się na temat czegoś,co rozwija się w przyspieszonym tempie I na naprawdę szeroką skalę bez jakiejkolwiek znajomości I śledzenia postępów w tej dziedzinie. 
Czekam na wasze opinie,
Peace  Anioł
@Down dlatego napisałem,że warto komentarze poczytac;p
#2
Jestem na tak! Pasha ładnie wyjaśnił Pana Prezesa
https://twitter.com/paszaBiceps/status/9...0544842752


Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:


1 gości
Użytkownicy, którzy przeglądali ten wątek: .:::Ania:3:::., d.u.d, DRAGO, Dzika.:3, eazieee, Growiec, KonikPZ, Mali :3, Marinehic, Mateez, matiesol, NerQs, Oliwka, pashaBiceps, Poecilotheria, Princessa., QueQue, TheSzymek, Tom., Top Cat, Truskawkowy, Wiater