Witamy na Cs-Zgrywus.pl - Sieci stworzonej dla Ciebie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podanie na Admina

- Nick Dzikus 

Dane Personalne :

Imię : Dominik
Coś o Sobie : Jestem fajny nieobchodzi mnie co inni myślą o mnie ważne to żeby dobrze się bawić  Mam na imię Dominik, mieszkam w Nowym Miescie Lubawskim.
Kontakt : SKYPE

Dane Techniczne : 

Nick na forum : ( Dzikus)
Doświadczenie : ( byłem adminem miałem swój serwer wiem jak to jest (bany cziterzy i tp)
Link do profilu na banid.pl : ( BRAK gdy daje swój steam to pokazuje mi kogoś innego)
Umiejętność posługiwania się AmxBansem :  ( TAK)
Umiejętność rozpisywania demek : ( TAK/ )
Dlaczego akurat Ty ? ( mile widziana dłuższa odpowiedź ) :   ("Dlaczego akurat ja : 
1. Jestem na serwerze praktycznie od 7.30 (od piątku do Niedzieli) w inne dni od 13 - 22 ( w Poniedziałki od 12.00) (te godziny są niedokładne !)
2. Czasami niektórzy ludzie np. Cziterzy wchodzą z np SH,WH,AIM byli pełno i nie ma admina i co zrobić wtedy pisać wciągle do admina "np. Dziki wbijesz na serwer bo znowu cziter jest,czy Dzieci nadużywają mikrofon ? " a ja gdy takie coś widze że ludzie czitują to myślę sobie "co wy chcecie Po co tu Wchodzicię to nie umiećie grać "FearPlay" tylko z aimem wchodzicię ?"
                                                    Dziękuje za Przeczytanie mam nadzieje że jesteście postawini Pozytywnie Duży uśmiech

Serce
nie widać że rekrutacja off ?
[Obrazek: promo-gosetti-banner-1.png]
Pomóż rozwijać serwer i oddaj swój głos!
a kiedy ON ?
............................................
Póki co jest OFF.
Wiadomość wygenerowana automatycznie

[Obrazek: 5.png]

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post
Cs-Zgrywus.PL

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości
Użytkownicy, którzy przeglądali ten wątek: .:::Ania:3:::., Black Devils, cywil, DRAGO, Filipeek2115, Hajtowy., JzMMMM, KonikPZ, Mali :3, Neff, NerQs, pashaBiceps, Poecilotheria, PoJeHaNy KiLeReK, Predi., TheSzymek, veoxpl, Wiater, ~d0nkey?