Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wywiad z NerQs'em
[Obrazek: 1234cqo.png]
[Obrazek: dlnyc6.png]

Na wstępie tego wywiadu chciałabym zaznaczyć, że z Sebą znamy się od moich początków na tej sieci. Miłego czytania! Uśmiech 

[Sylwia] Heejka, tym razem mam przyjemność przeprowadzić wywiad z NerQsem - jednym z junior adminów forum. Cześć, bardzo się cieszę że się zgodziłeś na przeprowadzenie tego wywiadu.

[NerQs] No Heeej, cała przyjemność po mojej stronie Sysiu.

[Sylwia] Teraz się ładnie przedstaw, napisz nam ile masz lat, czym się interesujesz, numer buta i w ogóle.

[NerQs] No to mam na imię Sebastian, we wrześniu tego roku kończę 21, pochodzę z okolic Rzeszowa. Interesuję się sportem, głównie siatkówką i piłką nożną. Często jak mam wolny czas jeżdżę na rowerze no i gram  w cs'a. Lubię też karać takich botów jak @Predi. czy @Mali :3  na serwie, ale to rzadko bo przeważnie to oni mnie. Smutek

[Sylwia] Rzeszów to bardzo ładne miasto, podoba mi się. Też bardzo lubię piłkę nożną, możemy się kiedyś zmierzyć na kiwki! Jaki jest Twój ulubiony klub?

[NerQs] Oj raczej nie miałabyś ze mną szans.  Mój ulubiony klub? Hym... Myślę że FC Barcelona jest takim któremu najdłużej kibicuje, a jeśli chodzi o siatkówkę to oczywiście Asseco Resovia Rzeszów. Serce

[Sylwia] Czasami słyszę jak Seba się cieszy podczas meczu i krzyczy "GOOL!" Tak się wczuwa! A co do kiwek to jesteś na jedną, więc sobie nie dodawaj cwaniaczku! Opowiedz nam jak wygląda Twój standardowy dzień. 

[NerQs] Oj no dobra.  Ja się zawsze wczuwam, gdy drużyna, która chcę żeby wygrała strzeli gola to zawsze się drę. Szczęśliwy Często bywa tak, że budzę przy tym rodziców ale to już mniejsza. Mój dzień jak codzień wygląda tak samo. Budzę się o 6 rano i jadę do pracy, kończę o 15:30 i przeważnie jak wracam to nie mam siły na nic, więc siadam przed komputerem by troszkę odpocząć.  I tak w kółko.

[Sylwia] Później idziesz pogadać ze znajomymi na TS! Niestety wszyscy mamy swoje obowiązki, w weekend niwelujesz tą rutynę?

[NerQs] No tak. W weekend jedynie mogę się gdzieś wyrwać. Jak jest ładna pogoda na zewnątrz to w dzień idę na rower, przejadę te 30km i wracam zmęczony i obolały do domku. No, a wieczorami to wiadomo piwko ze znajomymi po pracowitym tygodniu.

[Sylwia] No i super, nie ma co siedzieć w domu gdy na dworze jest ładnie. Jaki jest Twój cel w życiu?

[NerQs] Hymmm. No myślę, że cel mam taki jak każdy mężczyzna. Założyć szczęśliwą i kochająca rodzinę, znaleźć jeszcze lepszą pracę no i to chyba tyle. Nie stawiam sobie zbytnio celi tylko idę przed siebie.

[Sylwia] Rozumiem, grunt to iść przed siebie i się nie poddawać! Masz jakieś nałogi?

[NerQs] Niestety... Jeśli chodzi o używki to palę papierosy, ale w tym roku planuje to rzucić, nie wiem czy mi się uda ale spróbuje. No i chyba troszkę za dużo ostatnio pije ale to tak na marginesie. Szczęśliwy

[Sylwia] No trochę ostatnio sporo pijesz. Co do papierosów, rzucaj! Od razu poczujesz się lepiej, ale potrzeba bardzo dużo silnej woli. Masz jakiś swój ulubiony gatunek muzyki?

[NerQs] Tak, najbardziej lubię słuchać Sysii po 4 piwach na ts jak nam pięknie śpiewa. To mój ulubiony gatunek. Duży uśmiech

[Sylwia] Hahahah, no niestety - chyba już większość osób słyszała mój piękny śpiew, ale ja lubię się wygłupiać! Uwielbiam was rozśmieszać, przynajmniej nie ma nudy! Z tego co wiem prócz Cs'a grasz też w The Forest, są jeszcze jakieś inne gry?

[NerQs] No w The Forest zacząłem pogrywać ostatnio i bardzo mnie wciągnęła ta gra. Nie mam zbytnio czasu na inne gry,  wejdę na chwilkę na cs'a pogram troszkę i muszę iść spać. Dawniej lubiłem grać w gry typu symulator np. Euro Truck Symulator2. Ale teraz już nie. Głównie cs.

[Sylwia] Też mi się podoba The Forest, ale nigdy nie grałam, jedynie z YT kojarzę. Ile już grasz w Cs'a? 

[NerQs] Pierwszy raz cs'a na oczy zobaczyłem u mojego kolegi, gdy chodziłem bodajże do 5 klasy. Tak mi się spodobał, że od razu pobrałem go na swój komputer. A ile gram? Hmmm... Dokładnie nie wiem bo nie gram ciągle miałem długą przerwę jakiś czas. Myślę że 6 lat na pewno.

[Sylwia] Sporo czasu, opisz nam jak trafiłeś na Zgrywusa.

[NerQs]  Na serwer trafiłem przypadkowo, szukałem serwera by pograć no i padło na Zgrywuska. A na forum zaprosił mnie @Wiater robiąc mi ssy. Dobrze, że je wstawiłem bo pamiętam, że mi się nie chciało. 
P.S. Wiaterku bardzo dziękuje Ci za te ssy. Serce

[Sylwia] Ja też Ci bardzo dziękuję Wiaterku. Dzięki Tobie mamy super J@ i przyjaciela! Przechodząc do tematu Twojej rangi - Jak to się stało że awansowałeś na J@ sieci?

[NerQs] To może zacznę od tego, że po jakimś czasie gdy dostałem ssy, złożyłem podanie na admina. Niestety nie miałem wtedy steam i zostało odrzucone. Niedługo później gdy kupiłem steam podanie zostało zaakceptowane, byłem nim tylko miesiąc po czym odszedłem do dziś nie wiem czemu. Wróciłem w październiku tamtego roku i złożyłem podanie na admina i UB-team - udało się. No i tak było do momentu, gdy na forum pojawiła się rekrutacja na J@  zgłosiłem się i zostałem awansowany. Chciałem podziękować Radkowi nie tylko za to że mnie przyjął, ale też za to że przez cały czas odkąd tu jestem mi pomagał. Serce

[Sylwia] Podpinam się do tego, Radek jest bardzo w porządku i zawsze można na niego liczyć. Jest coś co zmieniłbyś lub dodał na forum?

[NerQs] Zmieniać bym nic nie zmieniał. Bo forum ładnie wygląda, dbam o to z @"Predi" Serce Ale chciałbym zobaczyć na forum więcej serwerów zarówno 1.6 jak i CS GO, by na sieć przybywało więcej nowych graczy.

[Sylwia] Myślę że Zgrywus jak najbardziej zasługuje na to by się rozwijał. Dobrze Sebuś, zbliżamy się do końca naszej pogawędki, bardzo Ci dziękuję za poświęcony czas i podzielenie się z nami skrawkiem Twojej osoby. Chciałbyś coś dodać? Może chcesz kogoś pozdrowić?

[NerQs] Ja również dziękuje. Chciałbym pozdrowić wszystkich zgrywusów i zgrywuski. Serce Duży uśmiech

[Sylwia] Ja także pozdrawiam Oczko

Jeśli wam się spodobało zostawcie plusika i skomentujcie moją pracę [Obrazek: smile.gif] 
[Obrazek: tumblr_npsmqgjX1i1sz7uwlo1_500.gif]
Odpowiedz
Zarąbisty wywiad Sysia coraz lepiej gratki ^_^

Ps.
Oooo Kc NerQs Serce
"Grunt to ogarnięta Administracja" Cwaniak
[Obrazek: sygna.png]
Odpowiedz
No bardzo ciekawy wywiad. Oczko
Przynajmniej się czegoś dowiedziałem o tym typie.
Odpowiedz
Gdyby ten wywiad był z kimś innym to dałbym plusa Kappa
Nie no świruje hehe KappaPride
Wywiad bardzo fajny ++ Duży uśmiech
Odpowiedz
Zacnie Duży uśmiech Serce
Grunt to ogarnięta administracja
Odpowiedz
Super Sysia coraz lepiej ci idzie! ❤️
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz
Bardzo ładnie Język
Nie rzucaj fajek, na coś trzeba umrzeć ^^
[Obrazek: 211qih3.png]
Odpowiedz
dno,bąbelki,kupa mułu
jedyne,kto tu odwalił kawał dobrej roboty to Wiater
bez którego wywiad by sie nie odbył XD!

Nie no,takie solidne 2/10 Kappa dobra,nieźle było Serce
NerQs napisał 12-05-2018, 22:59:
Tak jest dziękujmy wszyscy Wiaterkowi. Serce
Odpowiedz
Xd⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
[Obrazek: 78jiE60.gif]
Odpowiedz
Bomba Serce
Czekam na następne wywiady!
[Obrazek: 0007885034_10.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Użytkownicy, którzy przeglądali ten wątek: .:::Ania:3:::., Alien, Black Devils, Czekoladwy, Hajtowy., Hydrokotyle, KAM1L, KonikPZ, Konstantyn, Mali :3, Marcin.exe, mihu, MisieQ, NerQs, pashaBiceps, Picek, Poecilotheria, PoJeHaNy KiLeReK, Predi., Princessa., QueQue, Sietniok, Special`, Truskawkowy, werka, Zjem_Ci_Kapcie, ~d0nkey?
Polskie tłumaczenie © 2007-2015 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2015 MyBB Group.
Projekt: Krasnal
Przekonwertował: Milioner ツ