Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teamspeak 512 slotów
Witam.
W tym wątku chciałbym zapytać czy nie chcielibyście dołączyć do współprcy z serwerem teamspeak3
Ip serwera: ts4friends

Przecież mamy swojego Teamspeaka! Po co dwa teamspeaki?!
Już biegne z wyjaśnieniem!

Serwer głosowy ma 512 slotów, jest ustawiony profesjonalnie i ma już swoich stałych bywalców. 
Nasz serwer głosowy jak sami widzicie jest zrobiony brzydki mówiąc na odpierdol, nie widać kto gdzie jest, nie ma rang. 
Moim zdaniem osoby witające pierwszy raz na naszym serwerze głosowym, widzą że nie jest profesjonalny, nie to co Nasze piękne forum oraz serwer Only DD2. 

Moim zdaniem jesteśmy siecią która zasługuje na dobry serwer głosowy! Dzisiaj zaproponowałem współprace pewnym osobą, które są naprawdę wporządku i ogarnięte, mają swoich ludzi, mają licencje na 512 slotów, widać że robią to co lubią i potrafią to robić! 

Może połączymy siły z chłopakami i udoskonalimy Naszą sieć oraz ich serwer głosowy? 
Co powiecie na współprace?

Wejdźcie Tam, zobaczcie jak wygląda serwer, pogadajcie sobie z Tamtą ekipą. Są oni bardzo sympatyczni i dobrze nastawieni!

Decyzja należy do Was Zgrywuski, co wy na to?

IP SERWERA: ts4friends
Odpowiedz
Jak dla mnie spoko pewnie na ts bedą przychodziły też osoby z zewnątrz i od razu się otrą o forum na plusik leci.
[Obrazek: 78jiE60.gif]
Odpowiedz
Neutral.
- Zgrywusowy ts nie osiąga nawet limitu osób, więc nie widziałbym konieczności posiadania drugiego tsa nawet z limitem 2k ludzi.
- Na zgrywusowego tsa zazwyczaj wchodzą osoby, które są adminami na DD2, ewentualnie pełnią jakąś funkcję na forum. Rzadko się zdarza, żeby byli to zwykli gracze grający aktualnie na serwerze.
+ + MOŻE byłoby zainteresowanie naszym serwerem jak to Tom powiedział osób z zewnątrz, co może działać jako darmowa reklama.
+/- Z tego, co widzę serwer nie cieszy się zbyt dużą popularnością, ani też za małą.

Ogólnie według mojej subiektywnej opinii lepszą popularnością cechowałby się Discord niż Teamspeak, co raz więcej ludzi odchodzi od tej formy czatu głosowego.
Taka moja opinia,
Peace
@down
Cicho Kappa
Odpowiedz
Discord nigdy nie wygryzie teamspeaka nie przesadzajmy Duży uśmiech na +jedynie to ze wreszcie rangi na forum co do ts3 mialyby jakikolwiek sens
[Obrazek: sygna.png]
Odpowiedz
neutral nie korzystam z tsa już chyba że pijany wtedy chce mi się gadać z ludzmi Szczęśliwy
Odpowiedz
Rowniez na tak
Odpowiedz
Też na tak
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Użytkownicy, którzy przeglądali ten wątek: Alien, Black Devils, Czekoladwy, Drkiller_gg, Hajtowy., KAM1L, KonikPZ, Mali :3, Marcin.exe, matiesol, mihu, NerQs, pashaBiceps, Picek, Predi., Princessa., QueQue, TestKonto, Truskawkowy, Zjem_Ci_Kapcie
Polskie tłumaczenie © 2007-2015 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2015 MyBB Group.
Projekt: Krasnal
Przekonwertował: Milioner ツ