Kontakt Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hi
Mam na imię Jakub, posiadam juz 21 wiosen Q_Q [23.03]. Zyje sobie w skromnej wiosce położonej 30km od Słupska [woj. pomorskie], moj tata posiada liczną ilość: kaczek, kur i gołębi, przez co mam problemy ze spaniem. Jestem leworęcznym szatynem ktory ma --> ༼ʘ̚ل͜ʘ̚༽, nie powiem wam gdzie pracuje Duży uśmiech...spokojnie jeszcze nie moge narzekać ^^!
Pasję?: hmm i tu jest wlasnie problem, bo takowych aktualnie nie posiadam, ale kilka lat wstecz smigalem na silownię, zbieralem znaczki i grałem na harmonijce! Dodam że jestem obdarzony wieloma talentami, [niestety jeszcze nie wiem jakie :c]. Wole coca cole zamiat pepsi, pizza tylko hawajska, preferuje morze o wiele lepsze widoki ┬┴┬┴┤ ͜ʖ ͡°) ├┬┴┬┴, pozdrawiam wlasciciela firmy Orange! obys typie uderzył sie w palce o kant drzwi! (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻. LOVE ANIME Serce
Powięcej informacji zapraszam na steam -> https://steamcommunity.com/id/szingielek97/
Odpowiedz
Siemano!   Cwaniak  wpadaj czasem na dd2  D
Odpowiedz
eloo
Grunt to ogarnięta administracja
Odpowiedz
Siema
[Obrazek: tumblr_npsmqgjX1i1sz7uwlo1_500.gif]
Odpowiedz
Siemano
[Obrazek: 0007885034_10.jpg]
Odpowiedz
Witam.
Odpowiedz
Cześć Oczko
Góry lepsze niż morze Język
[Obrazek: 211qih3.png]
Odpowiedz
こんにちは友      Szczęśliwy
[Obrazek: 3313hg2.jpg]
Odpowiedz
Matko, gdzie Ty konta nie masz. Obyś w końcu znalazł to czego szukasz na sieciach i nie wyleciał z banem. KlappaKlappa
Odpowiedz
Witam Uśmiech
[Obrazek: reee.png]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Użytkownicy, którzy przeglądali ten wątek: Drkiller_gg, Helga, husar512, Inkwizytor, KonikPZ, Kropka., Mali :3, Malinaa., Marcin.exe, Mała Em, Nadiaa, NerQs, pashaBiceps, Plays, Predi., Princessa., Przyjaciel, radkovsky, shinga, Top Cat, tosia, Truskawkowy, Zjem_Ci_Kapcie, ~WeeDziu, αнмє∂?
Polskie tłumaczenie © 2007-2015 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2015 MyBB Group.
Projekt: Krasnal
Przekonwertował: Milioner ツ