Kontakt Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konto FB
Siema, wiele osób prosilo o podanie konta na facebook'u, nie chciałem podawać, ponieważ dla wielu ludzi facebook to po prostu facebook i nie widzi problemu, dla mnie jest to coś prywatnego, osoby, które znam osobiście itp, to co wstawiam jest dla znajomych i na odwrót, niewielu Was to zrozumie, ale dla mnie tak jest, więc znalazłem alternatywę, założyłem coś w stylu facebook'a dla znajomych z sieci, mixów i różnych zakamarków Internetu, to co będzie wstawiane nana fb, będzie legit, jest to konto gdzie wiem co mogę pokazać z perspektywy Was wszystkich itp itd, dla chętnych zapraszać, bo konto świeżynka 
    Kamil Nkb (tak jak mówię facebook będzie prowadzony jak nowy, nie żaden fakeowy) 

Pewnie w przyszłości będę się z tego śmiał, a do tego czasu każdego z Was będę mieć na swoim głównym koncie Duży uśmiech 

Pozdro Mordki
Odpowiedz
Bocie i tak nikt Cie nie lubi Serce Duży uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Użytkownicy, którzy przeglądali ten wątek: .:::Ania:3:::., Black Devils, Blondii, Drkiller_gg, Hajtowy., Hand of God, KonikPZ, Mali :3, matt::::, maxyolotubepl, Mała Em, NerQs, nutella., pashaBiceps, Predi., Princessa., radkovsky, Sietniok, Skill.Exe, tosia, Truskawkowy, ~WeeDziu
Polskie tłumaczenie © 2007-2015 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2015 MyBB Group.
Projekt: Krasnal
Przekonwertował: Milioner ツ