Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Podpięty] Szybka rekrutacja na Admina
Żarówka 
[Obrazek: 123.png]

Szybka rekrutacja na Admina Serwera DD2 Otwarta !

Podania zamieszczamy tutaj, według tego wzoru :

Dane Personalne :

Imię :
Kontakt :

Dane Techniczne :

Nick w grze :
Wersja gry : ( Steam/NonSteam ) - wybrać jedno !
Steam ID : ( w przypadku NonSteam wpisać " BRAK " )
Link do profilu steam : ( w przypadku NonSteam wpisać " BRAK " ) 
Czas spędzony na serwerze  : ( tutaj podaj link do GT ) Link do GT tutaj : http://www.gametracker.com/server_info/3...188:27130/
Staż na serwerze : Tutaj wpisz od kiedy grasz z Nami na serwerze
Doświadczenie : Tutaj opisz swoje dotychczasowe doświadczenie
Czy masz admina na innym serwerze : ( TAK/NIE )
Czy masz mikrofon : ( TAK/NIE ) - wybrać jedno !
Znajomość AMXX (1-10) :  
Dlaczego chcesz zostać adminem ? :
Możliwość płacenia składek ?* : ( TAK/NIE ) - wybrać jedno !

Dane Dodatkowe :

Czy przeczytałeś regulamin serwer DD2* ?  : ( TAK/NIE )
Czy akceptujesz jego zasady* ? : ( TAK/NIE )

* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Składka na Admina na miesiąc wynosi :
a) przelewem : 5
b) sms : 11.07
[Obrazek: reee.png]

Nick w grze : Szczęśliwy . 
Imię : Dawid
Doświadczenie : Na starym steam miałem ponad 3k godzin (sprzedałem bo byłem 2 lata za granicą) na aktualnym ponad 1800h w grze Uśmiech 
Masz admina na innym serwerze ? : nie, wróciłem do gry po przerwie na cs go 
Staż na serwerze : 5-6 dni ogólnie. W godzinach to będzie jakieś : 6,15 z racji tego, że na ogól gdy wejdę wszyscy wychodzą ^^ hehe .
Znajomość AMXX (1-6) : myślę, że mocne 5. Edytować pluginy umiem, a i z napisaniem jakiegoś prostego nie byłoby problemu myślę Uśmiech 
STEAM_ID : STEAM_0:1:12107393
Możliwość płacenia składek ? : Oczywiście
Dlaczego chcesz admina ? : Admina chcę, Ponieważ uważam, że każde ręce do pomocy się przydadzą. Jak można zauważyć serwer z racji reklamy? boryka się z falą cziterów, której chciałbym zapobiec. Na tygodniu jestem przy kompie od około 14-15 więc nie będzie problemu, aby zagrać lub wejść w razie potrzeby. Uważam też, że potrafię rozpoznać gracza który gra uczciwie (ma skilla) od gracza, który oszukuje. Mam nadzieję, że przekonam was tym podaniem. Fakt faktem można przyczepić się do mojego stażu na serwerze, ale uważam że można dać mi szansę na okres próbny. 
Kontakt : STEAM<GG<PW

PS. Podanie składam z racji szybkiej rekrutacji na admina. Uśmiech

Pozdrawiam
[Obrazek: 140359949][Obrazek: perma-banned-o.gif]

Nick w grze : Danielkrk.P.K.U
Imię : Daniel
Doświadczenie : 7lat z przerwami
Masz admina na innym serwerze ? :Obecnie nie mam, Ale miałem sieć serwerów
Staż na serwerze : 2 dzień
Znajomość AMXX (1-6) : na 10
STEAM_ID : STEAM_0:1:27473734
Możliwość płacenia składek ? : Tak Uśmiech
Dlaczego chcesz admina ? : Lubię ład i porządek który zamierzam wprowadzić i tutaj. Nie toleruję "cziterów" Bywam o różnych porach, nie rzadko zdarza się, że nie ma wtedy adminów a latają odpały z którymi spokojnie bym mogła się uporać.Denerwuje mnie nadużywanie a wręcz permanentne przeklinanie co drugi wyraz, wyzywanie się.
Dobre imię serwera jest czymś co chciałabym osiągnąć i w miarę możliwości tworzyć jak najlepszy jego wizerunek.
Kontakt : Steam danielkrk
Linki do reklam :
@ Danielkrk.P.K.U jestes kobieta, czy mezczyzna? Caly opis napisany jako kobieta... dziwnie to wyglada. Myslalem, ze moze literowka, ale wszystkie sformuowania "osobowe" sa zenskie... nie wiem co mialbym o tym myslec. Moim zdaniem skopiowales to z jakiegos forum - fajnie brzmi, nie powiem. Najlepiej jednak byloby, gdybys uzyl wlasnych slow i troche sie wysilil... na gotowcach leciec... w opisie w podaniu... o zgrozo...

znajomosc amx 1-6 => 10 ? Moze stworzyles amxa?...

Reasumujac. Prosze Cie.. wysil sie troszke.. to przeciez za wiele nie kosztuje.

[Obrazek: jedi.png]

Nick w grze : Ciapaty_Ciapek
Imię : Mateusz
Doświadczenie : Byłem już tutaj adminem serwera
Masz admina na innym serwerze ? : Nie
Staż na serwerze : Miesiąc pod różnymi nickami
Znajomość AMXX (1-6) : 5
STEAM_ID : STEAM_0:1:3017910
Możliwość płacenia składek ? : Od czerwca
Dlaczego chcesz admina ? : Posiadam doświadczenie, jestem aktywny, miałem już admina
Kontakt : Forum, Steam, Ts3
Pomogłem?  Podziękuj w postaci "Plusika" 
Nick w grze: Kapec417
Imię: Kacper
Doświadczenie: Na moim steamie mam 63h przegranych godzin w CS:GO, jestem unrankedem, mój poziom doświadczenia to Kapral (mało brakuje mi do następnego poziomu), mam 6 wygranych turniejowych/ok. 16 rozegranych, jeszcze nie dostałem bana, nigdy nikt mnie nie wyrzucił z gry turniejowej.
Masz admina na innym serwerze?: Nie
Staż na serwerze: Na serwerze z CS 1.6 1 dzień, a na serwerze CS:GO jeszcze wgle nie grałem, ale po napisaniu podania na pewno wpadnę na serwer.
Znajomość AMXX (1-6): 1
STEAM_ID: Kapec417
Możliwośc płacenia składek: Niestety nie Smutek
Dlaczego chcesz admina?: Chcę mieć admina, ponieważ denerwują mnie "cziterzy", nie rzadko wchodzę na serwer o różnych porach dnia, a na serwerze nie ma adminów, ale od "cziterów" się roi.
Kontakt: Steam, Skype, Facebook, Email
Nick w grze : JaNuSz[ek]
Imię : Mateusz
Doświadczenie : A więc miałem admina na nie jednym serwerze. Miałem kiedyś też z kolegą swój serwer, ale go zamknęliśmy bo pieniądze nam przeszkodziły. Uśmiech
Staż na serwerze : 2 dni ale będę grał tu ciaglę i dlatego po to tutaj przyszedłem. Jeżeli dacie mi szanse w roli admina to będe tu codziennie aktywny.
Znajomość AMXX (1-6) : Myślę że mocne 5
STEAM_ID : NS
Możliwość płacenia składek ? : Tak
Dlaczego chcesz admina ? : Ponieważ na serwerze co chwile biegają odpały. Chcem wam pomóc rozwinąć serwer na dużą skalę i odganiać cziterów aby gracze czuli się komfortowo na serwerze. A powiem wam tak nie znacie mnie. Można dać mi szanse w roli admina jak się nie sprawdzę w waszych rękach odbierzecie mi admina. Ale gwarantuję znam sie na tym w końcu gram już w Counter-Strike 1.6 około 5 lat. Uśmiech
Kontakt : GG, Skype, PW

Prosiłbym chociaż o okres próbny z tydzień. Uśmiech
Nick w grze Duży uśmiechRAGO
Imię : Jacek
Doświadczenie : 2 lata
Masz admina na innym serwerze ? : Już nie. W tym miesiącu zamknęli sieć, w której byłem administratorem
Staż na serwerze : 2 miesiące
Znajomość AMXX (1-6) : 5
STEAM_ID : Mam, ale gram CS 1.6
Możliwość płacenia składek ? : TAK
Dlaczego chcesz admina ? : Nieustanna chęć poprawiania jakości gry, przez kontrolowanie gry i usuwanie cheaterów. Już gram jakiś czas u Was i często by się przydał adm w czasie gry - także polcam siebie.
Kontakt: gg/ PW
Nick w grze : Poyebus
Imię Językatryk
Doświadczenie : uznam po sobie ze dobre bylem adminem na innej sieci po tygodniu bylem awansowany na OP serwera
Staż na serwerze : 2 tyg z przerwamy (praca, dziewczna) teraz mam czas
Znajomość AMXX (1-6) :4
STEAM_ID ZaniepokojonyTEAM_0:1:156700439
Możliwość płacenia składek ? :Tak ale po 20
Dlaczego chcesz admina ? :Chce pomoc w rozwoju serwera oraz pilnowac serwera by zaden cheater na nim nie gral
Kontakt :FB steam telefon
@REF
[Obrazek: 76561198048955126.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Użytkownicy, którzy przeglądali ten wątek: *GalaXY*, .:::Ania:3:::., Adeniks12, Adventure, AimNutty, Ameba, Artus, bart3k, BBQD0DO, Black Devils, BlaUn, Brat Matta, CiekawyCzlowiek, Cinkciarz1337, czarna1991, D@minO, DavivaD, Dawideq, DejMu!, DINOSOWER! Ektio., DJW, DRAGO, Drkiller_gg, Dylancratt, EcK0!, Ektio, Ektio., Enigma, eS`, evvvvellin, Frox^_^, Ganda [t]., Growiec, Głodna Rosja :-D, Hajtowy., hpn, Hulk, IMHATE, iveirajigaq, JeDi, jonhcena25, Jumbo, Kacperxxx, Kaja., kamiloOUT, kamilosx77, kdawid9@onet.pl, kociamba, Kogut., kolaj8, Konstantyn, kuba, kubix.pl, kuss, lary, Laxus, Lexi, Lodowa Panda, Lysy [t]., MagiC, Mali :3, MalyEnderMan, mam malego, Mant23, Marcin.exe, Marionnab, Mateusz #Legend, matiesol, MaxioR, mihu, MisterM, MyBae, Neexno, NerQs, NestleQ, Noreczek, NOWINY, O2lsie, One Tap | Marus, P.Desmond, P3le, pashaBiceps, Person779, Picek, Piottrr234, pixel, Poecilotheria, PoJeHaNy KiLeReK, Predi., Princessa., radkovsky, reQu, RespecT., RonekPetarda, serser2134, SireX, Sk3jteR, Skill.Exe, soczimski.gck@gmail.com, sprint, STR8, Tajczyk, Tay Sung, TestKonto, TheCichy, TheHa, ThePatrykPL, TOMMYLEEJONES, Top Cat, TOP1_SnorLord, tosia, Truskawkowy, V!4US, V.I.P, Who's NeXt ?, Wiater, WineX, Yankes, Zjem_Ci_Kapcie, ZombielandPL, ZwieRzu :), `BlaNnCik., `Ilogy, |THE KING|, ~WeeDziu, Łuki^^
Polskie tłumaczenie © 2007-2015 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2015 MyBB Group.
Projekt: Krasnal
Przekonwertował: Milioner ツ